Náš přístup k bezpečnosti

Pokud jde o vaše finanční transakce, pak je bezpečnost naší hlavní prioritou a když přistupujete k účtu elektronických peněz, je důležité, abychom věděli, že jste to vy. Zde jsou některé ze způsobů, jak tyto údaje zjišťujeme:

Přihlašovací údaje - poskytneme vám unikátní přihlašovací údaje, které jsou pro vás jedinečné, abyste se mohli chránit, doporučujeme vám je nesdílet.

Poskytování informací - nikdy po vás nebudeme žádat podrobnosti o vašem hesle nebo o sdělení Vašeho PINU.

Jak nahlásit fraud

Pokud si všimnete něco podezřelého a domníváte se, že by to mohlo být podvodné, měli byste nás kontaktovat, jakmile to zjistíte zavolejte na číslo +420 234 102 101 nebo na email aml@prepaid-solutions.cz

Ztracené nebo odcizené karty+420 234 102 101 nebo podpora@prepaid-solutions.cz

Jak se chránit před podvody

Pomozte se chránit před podvodníky podle níže uvedených tipů.

Vždy se ujistěte, že vaše mobilní telefonní číslo a e-mailová adresa, která je u nás registrovaná, jsou aktuální, budeme vás kontaktovat, pokud si všimneme neobvyklé aktivity na vašem účtu elektronických peněz.

Některé tipy pro bezpečné používání účtu elektronických peněz a předplacené karty

Při přístupu k účtu elektronických peněz online:

Při nakupování online nebo v obchodě:

Nezapomeňte, že než se rozhodnete darovat, prodávat nebo recyklovat starý mobilní telefon, počítač, notebook nebo  tablet, ujistěte se, že nejprve úplně odeberete všechna data a aplikace, protože v opačném případě mohou být těmi, kterým je vaše zařízení předáno, umožněno s nimi nakládat. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace